Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Wpadka Alfa Star

Wielkim chaosem rozpoczęły się wymarzone wakacje w Egipcie dla klientów Alfa Star.


Zamiast dwóch godzin przelotu z Wrocławia do Gdańska (a stamtąd do Egiptu) pechowi turyści zmuszeni byli do ekspresowego przygotowania się do podróży i ośmiu godzin w autokarze. "Połączenie totalnej ignorancji ze skrajną arogancją" wypowiada się klient rozgoryczony brakiem reakcji i przeprosin ze strony Alfa Star.

Biuro całą odpowiedzialnością obarcza nierzetelnego przewoźnika. Okazało się że linie lotnicze Air Memphis, które miały zapewnić transfer lotniczy z Wrocławia do Gdańska, odmówiły wykonania lotu. Pracownicy Alfa Star zostali o tym poinformowani w dniu wylotu z rana.

Nie wiadomo, czy wszyscy pasażerowie dotarli na czas do Gdańska. Biuro deklaruje zwrot pieniędzy tym, którym nie udało się wylecieć na wymarzone wakacje.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

alfastar opinie [2017-08-19 21:30 81.171.97.*]
I came across your Wpadka Alfa Star website and wanted to let you know that we have decided to open our POWERFUL and PRIVATE website traffic system to the public for a limited time! You can sign up for our targeted traffic network with a free trial as we make this offer available again. If you need targeted traffic that is interested in your subject matter or products start your free trial today: https://flxv.tk/6 Unsubscribe here: http://pcgroup.com.uy/2a odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij