Subskrypcja

Szukaj

Nowe połączenie Kurfliegel: Lipsk - Goleniów

Już 21 kwietnia ruszy nowa linia Kurfliegel, bilety na pierwszy lot można jeszcze zakupić na stronie internetowej firmy, trzeba się jednak spieszyć, zostało ich niewiele.


Samolot wystartuje z Lipska o godz. 10:35, w Goleniowie wyląduje po 50 min. Stamtąd o godz. 12:15 wyleci do Dortmundu. O godz. 14 ruszy w drogę powrotną przez Goleniów do Lipska. Kursy te będą się odbywać co dwa tygodnie, w soboty, ze względu na turnusy sanatoriów i nadmorskich kurortów.

Już teraz większość miejsc jest wykupionych przez niemiecką kasę chorych. Kuracjusze będą mieli znacznie ułatwioną podróż. Do tej pory całą trasę musieli przebyć autokarem, co trwało ok.16 godz., teraz będą musieli nim przebyć jedynie trasę z Goleniowa nad samo morze.

Przewoźnik dysponuje maszynami typu ATR-42, w których jest 46 miejsc. 38 spośród nich jest już wykupiona, resztę można zarezerwować na stronie internetowej Kurfliegel w cenie 95 euro za połączenie z Lipskiem, 114 euro z Dortmundem i 119 euro z Frankfurtem. Ważne, że im wcześniej dokona się rezerwacji biletu, tym jest on tańszy.

Możliwe, że samoloty Kurfliegel będą latały również z Frankfurtu. Zależy to od zainteresowania klientów niemieckich, którzy byliby głównymi odbiorcami oferty.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Lipsk - Goleniów [2007-03-15 21:02 194.63.130.*]
Wszystko super, tylko ewidentny brak linku do tejże firmy - w wyszukiwarce nie można znaleźć niczego, więc na jakiej podstawie kierujecie nas donikąd? a może ktoś źle napisał nazwę linii lotniczej??? proszę o szybką reakcję - pozdrawiam
Jolanta Dykta
odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij