Subskrypcja

Szukaj

Prezes linii Ryanair podarł bilety konkurencji

Walka między tanimi przewoźnikami zaostrza się. Wczoraj, podczas konferencji prasowej linii lotniczej Ryanair w hotelu Marriott, przewoźnik Wizz Air przyznał prezesowi Ryanair bezpłatny lot Wizz Air. Po tym jak Michael O’Leary potwierdził w mediach, że dołączy do entuzjastów akcji "bikini", Wizz Air przekazał voucher, który prezes może wykorzystać na dowolnej z 20 tras z lotniska Warszawa Modlin.


W trakcie konferencji do sali wbiegł mężczyzna ubrany na różowo i w różowej peruce - oznajmił, iż w imieniu linii Wizz Air wręcza O'Leary'emu bilet na dowolną trasę z Modlina.

- Z okazji debiutu niskich taryf Wizz Air na lotnisku w Modlinie, setki polskich pasażerów już dwa razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni założyło różowe bikini w odpowiedzi na obiecane przez Wizz Air bezpłatne loty dla wszystkich, którzy dołączą do akcji. Informacja, że prezes konkurującej linii lotniczej również zgłosił chęć założenia bikini jest fantastyczną wiadomością dla Wizz Air, gdyż to potwierdza, że nawet konkurenci chcą korzystać z niskich taryf i przyjaznej obsługi Wizz Air. Bezpłatny lot zaproponowała w czasie konferencji Ryanair gwiazda You Tube i promotor Wizz Air - Bart. Nie wiemy, na której trasie Michael O’Leary i Ryanair zrealizują swój bezpłatny lot Wizz Air - poinformował węgierski przewoźnik.

- Możemy natomiast potwierdzić, że Michael O’Leary z Ryanair nie wygląda nawet w połowie tak dobrze jak setki warszawskich kobiet ubranych w różowe bikini z okazji wprowadzenia niskich taryf Wizz Air na nowym lotnisku - powiedział Daniel de Carvalho, menedżer komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Niestety szef Ryanaira na oczach dziennikarzy podarł bilet od konkurenta.


   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Wizz Air kontra Ryanair [2012-07-27 11:29 84.60.35.*]
Cham i tyle. Zachowanie świadczy o nim / Wojtek odpowiedz »

Wizz Air kontra Ryanair [2012-07-26 11:01 83.0.175.*]
Szanowni agenci proszę uważajcie na sprzedaż biletow RYANAIR bez zgody posiadacza karty płatniczej pobierają sami dodatkowo opłaty ktore nie wynikają z tranzakcji biletowej. Napisałam do lini dlaczego zaczynają z kart podkradć kaśe czekam juz 3 tygodnie i nie mam odpowiedzi i zwrotu kasy. Proszę uważajcie jzeli prezez niszczy oficjalnie konkurencje to nie oficjalnie zaczna podbierać z kar kasę . odpowiedz »

Wizz Air kontra Ryanair [2012-07-26 10:26 80.55.33.*]
Takiego zachowania nie akceptuję i dlatego dopóki nie muszę nie latam z takimi! odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij