Z Łodzi do Warszawy z prywatnym przewoźnikiem

Od kilku dni działa, uruchomione przez prywatnego przewoźnika z Garwolina, szybkie i tanie połączenie Łodzi ze stolicą. Co godzinę (od godz. 4.15 do godz. 18.15) z ul. Węglowej (koło dworca Łódź Fabryczna) odjeżdża bus prywatnej linii, który do Warszawy dowozi pasażerów, jak zapewnia w reklamie, w 2 godziny i 15 minut (jednak zdarzyło się już, że ze względu na korki ten czas wydłużył się o pół godziny). Niestety, nie wszyscy podróżni są zadowoleni - dwa busy chwilowo nie kursują.


Część pasażerów jest zadowolona z nowego połączenia - busy jeżdżą częściej niż pociągi i są tańsze od kolei i autobusów Polskiego Expressu - mówią. Powodów do zadowolenia nie mają natomiast ci, którzy wczoraj planowali dotrzeć do stolicy busem wyjeżdżającym o 14.15. Pasażerów nie uprzedzono, że bus nie odjedzie. Robert Zaranowicz, przedstawiciel firmy Elbus, tłumaczy, że informacja o tej zmianie znalazła się na stronie internetowej, która jest oficjalnym kanałem informacyjnym firmy. Z przyczyn technicznych busy, które powinny wyjeżdżają z Łodzi o godz. 8.15 i 14.15, przez kilka dni nie będą kursować.

Komunikacja między Łodzią i Warszawą od dawna jest problemem dla każdego, kto musi wybrać się do stolicy. Przewoźnik z Garwolina postanowił to wykorzystać i od niedawna na zorganizowanej przez nich linii jeździ sześć busów z klimatyzacją. Każdy z nich może zabrać 16 pasażerów. Nie ma zniżek na bilety, ale ich cena jest konkurencyjna. Busy te nie zatrzymują się po drodze.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij