Subskrypcja

Szukaj

Pociagiem ze Szczecina do Lubeki do słynnej fabryki marcepanu

Od 10 grudnia, wraz z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy, ze Szczecina można dojechać pociągiem do słynącej z marcepanów Lubeki. Cena przejazdu jest bardzo korzystna - podał Kurier Szczeciński


- Nowa oferta Kolei Niemieckich będzie sprzyjać zbliżeniu Szczecina i takich ośrodków gospodarczych, jak Hamburg i Lubeka - podkreśla marszałek województwa, Zygmunt Meyer. Pomoże nam także wzmocnić stosunki handlowe z Hamburgiem i Szlezwikiem-Holsztynem.

Niemieckie Stowarzyszenie Pasażerów Pro Bahn z Rostocku zaangażowało się bardzo w stworzenie nowego połączenia - Do uruchomienia tej linii przekonaliśmy miasta i okręgi Meklemburgii-Pomorza Przedniego. Władze tego landu zamówiły i zapłaciły za zmiany w połączeniach kolejowych - stwierdza dr Hauke Juranek, rzecznik Pro Bahn.

Pociągi na trasie Lubeka-Szczecin będą jeździły, co dwie godziny, a na bilecie, którego cena wynosi 22 euro będzie mogło podróżować aż pięć osób. Podróż trwa pięć godzin. Pierwszy pociąg będzie wyjeżdżał ze Szczecina, o godz. 4.51 i dotrze do Lubeki o 9.56.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Pociagiem do farbyki marcepanu [2015-12-02 20:09 83.31.115.*]
od kiedy jest to możliwe odpowiedz »

Pociagiem do farbyki marcepanu [2013-11-16 21:23 93.202.212.*]
Swietnie odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij